Hakkımızda

Kısaca Tarihçemiz...

Altınkılıç Süt ürünleri kurucusu Mehmet Kılınç 1957 yılında Anadolu'dan İstanbul'a gelir. Önce kırtasiye işi ile uğraştıktan sonra peynir dünyasına girer. Peynirle özdeşleşen yaşamı, 1976 yılında kendi işini kurmaya başladığında önemli bir dönüm noktasındadır. Unkapanı'nda 20 m2 de başlayan peynir toptancılığı hızla gelişir. Ezine başta olmak üzere Trakya ve Balıkesir yörelerinin seçkin beyaz peynirlerinin pazarlamasını yapar.

 Üretim Başlıyor...

1991 yılında kalıcı bir lezzet ve kalite anlayışıyla, Altınkılıç peynircilik üretim kararı alır. Ezine'de 4500 m2 kapalı alanda başlayan üretim; kaliteyi her zaman en ön planda tutan prensipleriyle hızla gelişir ve büyür. Altınkılıç Peynircilik; damak tadını müşteri memnuniyetinin vazgeçilmez ilkesi olarak kabul etmiştir.

Peynir çeşitlerindeki zenginliği arttırarak büyüme yolu seçilir.

 Atılım Dönemi...

 Kaliteli eski kaşar üretimi için 1996 yılında yapılan araştırmalarla Balıkesir Burhaniye'de 2500 m2 kapalı alanı olan ikinci üretim tesisleri faaliyete geçer. . .

Altınkılıç; beyaz peynir ve kaşar peynirinin çeşitleriyle gıda sektöründe atılım yapar.

 Marka Olma Yolunda...

 Altınkılıç doğal ve sağlıklı ürünlerle beslenmede gelenekselliği yaşatırken, üretimde teknoloji ve uluslararası standartlarla geleceği yakalıyor.

Altınkılıç gıda sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Altınkılıç Çiftliği ve Kefir Üretim Tesisleri'nden Görüntüler

Vizyonumuz

Peynir diyarı EZİNE'den soframıza gelen kaliteli peynirlerin üreticisi ALTINKILIÇ süt ürünleri dünyasında iddialı adımlarla ilerliyor. Yılların deneyimini, sağlıklı ve kaliteli üretime yansıtan ALTINKILIÇ peynirin yanısıra yoğurt ve ayran üretimi ile atılımlara devam ediyor. ALTINKILIÇ damaklardaki lezzet alışkanlığını; dağların,ovaların,yeşil çayırların ve çiçeklerin doğal aromasından alan süt ürünlerini sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretiyor. Dünya standartlarında üretim sistemleri olan ISO 9001 :2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemi ile üretim yapan ALTINKILIÇ müşteri memnuniyetini toplumsal sorumluluk ve sosyal duyarlılık prensibi olarak kabul ediyor. Doğal, temiz, sağlıklı ürünler üretmek; ALTINKILIÇ markasının varolma sebebidir. İnsanların damak tadına değer katmak ve sağlıklı yeni nesillerin gelişimine katkıda bulunmak ALTlNKILIÇ firmasının kuruluş felsefesidir. ALTINKILIÇ markası geçmiş yıllarda oluşturduğu güven ile büyüyor. Daima yenilikleri üretmenin yanı sıra, yöresel zenginliklerimizi korumanın ve geleneksel süt ürünlerini geleceğe taşımanın gururunu yaşıyor. ALTINKILIÇ süt ürünleri dünyasının yarınlarında, doğadan gelen eşsiz aroma ile yılların birikiminin ve ustalığının mükemmel bileşimini yaratmaya devam edecektir.

 

ALTINKILIÇ kurumsal web sitesi

Altınkılıç hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için kurumsal web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Siteye Git

Destek E-Posta Adresleri

Müşteri Memnuniyeti

2014 verileri%99,6

Bu bilgiye birebir görüşmeler 
ve profesyonel kamuoyu  
 araştırmaları ile ulaşılmıştır

6 Aylık Büyüme

2015 ilk altı ay%8

Altınkılıç ürünlerine ilgi 
gösteren bütün değerli 
müşterilerimize teşekkür ederiz. 

Yeni İstihdam

2014 yılı%14

Size daha iyi hizmet vermek 
için kadromuzu daha 
güçlü hale getirdik.